Online informační schůzka o možnostech postgraduálního studia na College of Europe /7.12./

Zajímate se o kariéru v institucích EU nebo jiných mezinárodních organizacích?

Zveme studenty na informační online schůzku o možnostech studia na College of Europe

7. 12. 2022, 17:00 hod., přes Zoom

College of Europe je prestižní evropská univerzita, která již téměř 70 let nabízí postgraduální studium (je nutné mít magisterský titul) zaměřené na problematiku Evropské unie a evropské integrace. Pro CoE je charakteristická intelektuální nezávislost, bilingvismus (angličtina a francouzština), rozmanitost akademického sboru a multikulturní prostředí. CoE je tvořena dvěma univerzitními kampusy, z nichž jeden se nachází v belgických Bruggách a druhý v polském Natolinu. Studium je spoplatněno, no CoE nabízí řadu stipendií.

O možnostech studia na CoE bude v online prezentaci mluvit Adam Wolf (Communications and Recruitment Officer at the College of Europe in Natolin).

Zoom Meeting: https://coleurope-eu.zoom.us/j/89596003292?pwd=amVEMnNrU1VaRGpTZVhGQ0tnWU5JQT09

• Meeting ID: 895 9600 3292
  • Passcode: 243605

O životě na univerzitě sledujte také na YouTube kanál – College of Europe in Natolin: