15.5.2017 - 23.6.2017 - Zkouškové období

1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

Vědecká konference The EU Enlargement Policy – Possibilities and Frontiers

Centrum evropských studií na VŠE Vás srdečně zve na mezinárodní vědeckou konferenci „The EU Enlargement Policy – Possibilities and Frontiers“, která se uskuteční 12. listopadu 2015 v Akademickém klubu VŠE od 13:00.

Konferenci zahájí děkan Fakulty mezinárodních vztahů na VŠE, doc. Ing. Štěpán Müller, CSc. a ředitel Centra evropských studií, Mgr. Jarolím Antal, Ph.D.

Konference bude pokračovat přednáškou prof. Michaela Bolleho (ředitel Jean Monnet Centre of Excellence, Free University of Berlin) o současných výzvách Východoevropského partnerství.

Akce je rozdělena do dvou panelů. První z nich se bude věnovat otázce evropské politiky sousedství a zejména pak její ekonomické a politické stránce. V druhém panelu se bude diskutovat na téma formování „nové“ Evropy. V každém panelu vystoupí dohromady deset přihlášených účastníků se svými prezentacemi.

Podrobný program akce naleznete zde.

Pracovním jazykem konference je angličtina.

Svou účast, prosím, registrujte v následujícím odkazu: http://goo.gl/forms/3VXeFi9dQo