1.7.2017 - 31.8.2017 - Hlavní prázdniny

Studentská debata jako součást 7. Evropského dne na VŠE!

Studentská debata jako součást 7. Evropského dne na VŠE!

Máš rád(a) debatování a nebojíš se argumentovat? Zajímá tě problematika EU? Měl(a) jsi už někdy možnost vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké to je obhajovat své argumenty před publikem? Pojď to zkusit na akci, která se chystá právě pro tebe!

V úterý 10. 3. od 17:00 do 18:00 se na VŠE uskuteční druhá studentská debata podpořená účastí zajímavých hostů, které nepotkáš každý den!

Tématem diskuze budou hospodářské reformy v Evropě. Nebojíš-li se otevřeně zastat názor, přihlas se! Formulář najdeš zde.

Akci opět spolupořádá Centrum evropských studií (CES) a Studentský klub obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK).

A na koho se můžeš těšit? Účastí nás poctí přímo odborník na problematiku EU z Katedry světové ekonomiky dr. Josef Bič z katedry světové ekonomiky FMV VŠE a další zajímaví hosté, kteří mají k tématům EU velmi blízko. Jejich identitu ale ponecháváme jako překvapení.

Pojď se naučit něco nového a poslechnout si informace z "první ruky"!

Počet míst je omezený, proto neváhej! Debatou si vyzkoušíš nejen své argumentační schopnosti, ale také se dozvíš názor odborníků na danou problematiku. Vítěz také obdrží drobné ceny.